فایل های دسته بندی مامایی - صفحه 1

اختصارات مامایی

اختصارات مامایی ، همراه با جمله کامل و ترجمه

قیمت : 2,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

بررسي فراواني انواع بيماريهاي هايپرتانسيو در زنان باردار

پروژه و پایان نامه رشته مامایی و رشته های پزشکی، مقدمه: اختلالات هايپرتانسيو بارداري يك عارضة شايع حاملگي هستند و در مجموع حدود 10-5 درصد تمامي حاملگيها را عارضه دار مي كنند. ميزان بروز اين اختلالات عميقاً تحت تأثير يك سري عوامل مانند: سن، پاريته، نژاد، سابقة بيماري زمينه‌اي و ... قرار دارد و ...

قیمت : 7,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تحقیق بارداری دو قلویی

تحقیق کامل رشته مامایی، بخشی از متن: به‌ طوركلی، در هر زایمان، احتمال دوقلوزایی یك درصد است و دو درصد از كل نوزادان هر جمعیت دوقلو هستند.هر ماه، در چرخة طبیعی جنسی زنانه، تنها یك تخمك از تخمدان زن آزاد می‌شود. یعنی معمولا ً در هر بارداری یك جنین وجود دارد. اما گاه به علت نا معلومی در یك ماه دو ...

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

بهترین درمان زود انزالی

دیگر نگران انزال زود رس نباشید، روش درمان ما نه دارو است نه اسپری و نه دستگاه، فقط و فقط آموزش روشهای عملی و کارآمد و معرفی یک داروی گیاهی است که فوق العاده موثر و اثر بخش است.

قیمت : 1,200 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت بارداريهاي پر خطر و نحوه برخورد با مادران باردار با ريسك بالا

پاورپوینت بارداريهاي پر خطر در قالب 55 اسلاید، بخشی از متن: در شرايط طبيعي حجم مايع آمنيون تا ۳۶ هفتگي به ۱ ليتر مي رسد و پس از آن كاهش مي يابد تا ۴۲ هفتگي به كمتر از ۲۰۰ ميلي ليتر مي رسد. به كاهش حجم مايع آمنيون، الگو هيدر آمنيوس و حجم بيشتر از ۲ ليتر هيدر آمنيوس يا پلي هيدر آمنيوس ناميده مي شود.

قیمت : 8,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تحقیق بارداريهاي پر خطر و نحوه برخورد با مادران باردار با ريسك بالا

بخشی از متن: در شرايط طبيعي حجم مايع آمنيون تا ۳۶ هفتگي به ۱ ليتر مي رسد و پس از آن كاهش مي يابد تا ۴۲ هفتگي به كمتر از ۲۰۰ ميلي ليتر مي رسد. به كاهش حجم مايع آمنيون، الگو هيدر آمنيوس و حجم بيشتر از ۲ ليتر هيدر آمنيوس يا پلي هيدر آمنيوس ناميده مي شود.

قیمت : 8,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

داروهای ممنوعه در دوران بارداری

داروهای ممنوعه در دوران بارداری یا داروهای گروه X حدود 70 دارو می باشند که توسط FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) تقسیم بندی شده اند و در فایل حاضر بر اساس الفبا ردیف شده اند. شما با جستجوی نام داروی مد نظرتان در این فایل می توانید از تراتوژنیک بودن آن اطلاع پیدا کنید.

قیمت : 800 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

کاندوم، مزایا، معایب و روش استفاده

پمفلت پیشگیری از بارداری با کاندوم، بخشی از متن: یکی از نکاتی که مصرف کنندگان باید به آن دقت کنند آموزش در مورد روش های اورژانسی پیشگیری از بارداری می باشد. به همین دلیل توصیه می شود علاوه بر مشاوره در مورد رضایت از روش، شکایات و چگونگی استفاده در هر بار مراجعه در مورد روش های اورژانسی پیشگیری از ..

قیمت : 500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

گريز از سزارين و زايمان بي‌درد

چکیده: سزارين به عنوان يك پديده اجتماعی حال حاضر موجب ايجاد مشكلات زيادی براي جامعه پزشكی، مادران و اقتصاد جامعه شده است. در اين تحقیق ضمن تعريف و بررسي علل و انديكاسيون های واقعی سزارين به مقايسه سزارين و زايمان طبيعی پرداخته و تاريخچه و عوارض و مزايای هر روش عنوان گرديده است و با توجه به انگيزه ..

قیمت : رایگان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2قبلی · بعدی